2011. január 7., péntek

Ovi

Ma láttam egy francia óvodáscsoportot :)
6 fehér bőrű "fehér", 3 barna bőrű "fehér", 4 fekete, 2 cappuchinó és egy kis ferde szemű :D édesek voltak nagyon :)
Persze tudom, hogy ez nem reprezentatív mintavétel a lakosság összetételéből, de azért jelez valamit úgyhogy gondoltam, megosztom veletek.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése