2011. január 10., hétfő

Egész napos tanulás


Ezt már tökélyre fejlesztettem. A mindennapi teendőket már az agyam pihentetéseként végzem.
Napirend: ébredés, 1 fejezetnyi tanulás, reggeli, tanulás, fogmosás, tanulás, főzés, tanulás, ebéd, tanulás, na jó azért megnézem az e-maileket is, aztán tanulás, ha nem bírom, akkor háromszor megmászok négy emeletet, majd tanulás, vacsora, tanulás, zuhanyzás, tanulás. Ha erre képes vagyok, akkor egy tantárgy kivégezve. De még ott van másik kettő, azokba is bele kellene nézni azért…
Úgyhogy most megyek is, aztán találjátok, ki mit fogok csinálni, miután közzétettem ezt a bejegyzést.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése